window.customerPrivacy.onMarketingConsentGranted(function () { })

Przyłącze kątowe okrągłe z uchwytem na słuchawkę Deante Cascada NAC D57K

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena brutto: 183,00 zł 183.00
Cena netto: 148,78 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Deante
Kod produktu: NAC_D57K
Pin It

Przyłącze kątowe, to bardzo praktyczny i elegancki element wyposażenie łazienki. Posiada ono regulowany uchwyt na słuchawkę prysznicową. Przyłącze wykonane jest z wysokiej jakości mosiądzu i wykończone w eleganckim, matowym kolorze titanium. Połączenie to gwarantuje niezawodne użytkowanie na lata. Przyłącze pasuje do wszystkich węży z końcówką 1/2''.

Innowacyjna wytrzymała i łatwa w czyszczeniu powłoka Titanium

Grafitowostalowa powierzchnia armatury Deante TITANIUM jest efektem zastosowania innowacyjnej technologii. Stanowi spektakularny kompromis między szarością, ciemnym grafitem, czernią, a nawet subtelnym odcieniem brązu - znakomita ozdoba każdej aranżacji wnętrza. Struktura powierzchni jest wytrzymała, łatwa w utrzymaniu w czystości i nie przyjmuje odcisków palców.

Innowacyjna wytrzymała i łatwa w czyszczeniu powłoka Titanium

Montaż podtynkowy zapewnia estetykę łazienki

Głównymi zaletami montażu podtynkowego są estetyczny wygląd, łatwiejsze utrzymanie łazienki w czystości oraz zamaskowanie nieatrakcyjnych elementów instalacji, które dzięki temu nie są wystawione na uszkodzenia mechaniczne. Rozwiązania tego typu sprawdzą się także w małych łazienkach, w których liczy się każdy centymetr. Po zastosowaniu systemu podtynkowego widoczne są jedynie dekoracyjne elementy natynkowe, a łazienka jest funkcjonalna, efektowna i świetnie wpisuje się w modny styl minimalistyczny.

Montaż podtynkowy zapewnia estetykę łazienki

W ofercie dedykowany środek bezpieczny dla czyszczonych powierzchni

Użycie dedykowanych środków powoduje, że powierzchnie nie niszczą się i długo pozostają gładkie, ułatwiając kolejne sprzątanie. Specjalnie dobrany skład usuwa najczęściej spotykane zabrudzenia bardzo skutecznie. Z drugiej strony preparaty są łagodne dla danego typu powierzchni (metal, granit, ceramika i inne), nie wchodząc z nimi w reakcje chemiczne. Preparaty są biodegradowalne i tym samym bezpieczne dla środowiska. Ze środkami do czyszczenia Deante utrzymanie nienagannego porządku będzie bardzo proste!

W ofercie dedykowany środek bezpieczny dla czyszczonych powierzchni

PRZYŁĄCZE KĄTOWE

Kształt

okrągły

Materiał

mosiądz

Wykończenie

titanium

Gwint przyłącza

Tak

Montaż podtynkowy

Tak

Rodzaj przyłącza

do węża z uchwytem na słuchawkę

Nazwa pliku

Pobierz

NAC_X57K.pdf

Pobierz

EN Atest-PZH-Natryski Baterie.pdf

Pobierz

PL Atest-PZH-Natryski Baterie.pdf

Pobierz

NAC_D57K.dwg

Pobierz

N AKCES PL.pdf

Pobierz

NAC_NQS_X5XK_manual_PRINT.pdf

Pobierz

Deante_Gwarancja_PL.pdf

Pobierz

Titanium.jpg

Pobierz
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl