Bateria umywalkowa - ECO-aerator 4.5 l/min Deante Alpinia BGAE020C
Umywalkowa bateria stojąca z kolekcji Alpinia Vital, to niezwykle elegancka, a zarazem wygodna propozycja, która sprawdzi się w szeregu aranżacji łazienkowych - i to zarówno tych bardzo nowoczesnych, jak i w klasycznych. Bateria ta charakteryzuje się zaokrąglonymi liniami i spłaszczoną powierzchnią wylewki. Wyposażona została w praktyczną dźwignię Clinic, która pozwala wygodnie regulować wodę bez użycia dłoni – na przykład łokciem lub przedramieniem. Rozwiązanie to zaprojektowane zostało z myślą o miejscach, w których liczy się przede wszystkim przestrzeganie higieny, jak również o osobach starszych lub zmagających się z ograniczeniami ruchowymi, w tym mniejszą mobilnością dłoni. Bateria wyposażona została dodatkowo w ECO aerator napowietrzający strumień i umożliwiający znaczną oszczędność wody.
Bateria wyposażona w aerator napowietrzający strumień
Bateria wyposażona została w aerator, dzięki któremu strumień wody jest doskonale napowietrzony i miękki. Rozwiązanie to poprawia komfort użytkowania, jednocześnie obniżając zużycie wody, co przekłada się na niższe rachunki domowe. Zyskujesz też świadomość, że przyczyniasz się do dbania o naszą planetę.
Lekki i subtelny design
W serii Alpinia uwagę przyciągają bryły o miękkich liniach oraz zaokrąglony korpus. Obły kształt sprawia, że woda swobodnie spływa z idealnie gładkiej powierzchni, a produkty są łatwiejsze w czyszczeniu. Ich prosta, oszczędna forma przypadnie do gustu zwolennikom nowoczesnych wnętrz, ceniących sobie funkcjonalność oraz dopracowane detale. Dzięki niewielkim gabarytom Alpinia stanowi idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń.

Wydłużona dźwignia typu Clinic, ułatwiająca obsługę
Baterie z dźwignią Clinic są przykładem komfortowej i jednocześnie maksymalnie bezpiecznej obsługi. Strumień wody można włączyć dłonią, przedramieniem albo łokciem. Rozwiązanie to powstało z myślą o miejscach, w których ważny jest wysoki poziom higieny. To częsty wybór w klinikach, salonach kosmetycznych czy punktach gastronomicznych.

W ofercie preparat do czyszczenia armatury we wszystkich kolorach
Preparat przeznaczony jest do baterii w każdym wykończeniu. Dzięki specjalnej formule nie pozostawia na czyszczonych produktach smug, zarysowań i nie powoduje matowienia. Preparat doskonale sprawdzi się w pielęgnacji tak wymagającej czarnej armatury, zachowując jej pierwotny wygląd na długie lata.

Bateria wyposażona w ECO-aerator ograniczający zużycie wody do 4,5l-min
Bateria wyposażona została w aerator, dzięki któremu strumień wody jest doskonale napowietrzony i miękki. Rozwiązanie to poprawia komfort użytkowania, jednocześnie obniżając zużycie wody nawet do 4,5l/min. Zyskujesz też świadomość, że przyczyniasz się do dbania o planetę.

Klasa przepływu Z (4-9 l/min) pozwala na zredukowanie zużycia wody
Klasa przepływu Z oznacza, że w ciągu minuty przez baterię przepływa od 4 do 9 litrów wody. Strumień jest jednocześnie komfortowy w użytkowaniu, delikatny i miękki. To rozwiązanie świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie skupia się uwagę na ekologiczną i ekonomiczną odpowiedzialność – czyli również w Twoim domu!

AERATOR
Typ aeratora
inny
Rozmiar aeratora
M24
Redukcja przepływu wody
do 4.5 l/min
BATERIA
Materiał
mosiądz
Wykończenie
chrom
Rodzaj baterii
jednouchwytowa, mieszaczowa
Sposób montażu
stojący
Grupa akustyczna [dB]
I (x ≤ 20)
Klasa przepływu [l/min]
Z - 4-9 l/min
Wysokość całkowita baterii [mm]
242
Technologia wykończenia powierzchni
galwanizacja/electroplating
WYLEWKA
Materiał
mosiądz
Zasięg wylewki bateryjnej [mm]
110
GŁOWICA DO BATERII
Rozmiar głowicy ceramicznej
35 mm
WĘŻYK PRZYŁĄCZENIOWY
Długość [mm]
450
Gwint od instalacji
3/8''
Gwint przyłącza 1/2''
M10
Nazwa pliku
Pobierz
BGA_020C.pdf
PobierzBGA_020C.3DS
PobierzBGA_020C.DXF
PobierzBGA_020C.OBJ
PobierzBGA_020C.skp
PobierzDeklaracja właściwości użytkowych BMIX D5 2020.pdf
PobierzEN Atest-PZH-Natryski Baterie.pdf
PobierzPL Atest-PZH-Natryski Baterie.pdf
PobierzBGAE020C.dwg
PobierzInstrukcja baterie - mixer manual.pdf
PobierzNNGYK HU_2.pdf
PobierzDeante_Gwarancja_PL.pdf
PobierzChrom.jpg
Pobierz
