Bateria prysznicowa podtynkowa bez przełącznika natrysku Deante Blur BQL D44L
Bateria Blur, wyposażona w geometryczną dźwignię, wyróżnia się minimalistycznym designem i doskonale komponuje się z podtynkową armaturą łazienkową z tej samej kolekcji - zarówno przy umywalce, wannie czy w kabinie prysznicowej. Zależnie od konkretnego zastosowania, wymagane będzie odpowiednie dobranie wylewki dla umywalki, a w przypadku zestawu prysznicowego – słuchawki prysznicowej, węża oraz przyłącza kątowego. Bateria wykonana jest z wysokiej jakości mosiądzu i wykończona w oryginalnym kolorze titanium.
Innowacyjna wytrzymała i łatwa w czyszczeniu powłoka Titanium
Grafitowostalowa powierzchnia armatury Deante TITANIUM jest efektem wykorzystania innowacyjnej technologii. Stanowi spektakularny kompromis między szarością, ciemnym grafitem, czernią, a nawet subtelnym odcieniem brązu - znakomita ozdoba każdej aranżacji wnętrza. Struktura powierzchni jest trwała, łatwa w utrzymaniu w czystości i nie przyjmuje odcisków palców.

Montaż podtynkowy zapewnia estetykę łazienki
Głównymi walorami montażu podtynkowego są estetyczny wygląd, łatwiejsze utrzymanie łazienki w czystości oraz zamaskowanie nieatrakcyjnych elementów instalacji, które dzięki temu nie są wystawione na uszkodzenia mechaniczne. Takie rozwiązania sprawdzą się także w mniejszych łazienkach, w których liczy się każdy centymetr. Po zastosowaniu systemu podtynkowego widoczne są jedynie dekoracyjne elementy natynkowe, a łazienka staje się funkcjonalna, efektowna i świetnie wpisuje się w modny styl minimalistyczny.

W ofercie preparat do czyszczenia armatury we wszystkich kolorach
Preparat przeznaczony jest do baterii w każdym wykończeniu. Dzięki specjalnej formule nie pozostawia na czyszczonych produktach smug, zarysowań i nie powoduje matowienia. Preparat doskonale sprawdzi się w pielęgnacji tak wymagającej czarnej armatury, zachowując jej pierwotny wygląd na długie lata.

BATERIA
Materiał
mosiądz
Wykończenie
titanium
Rodzaj baterii
jednouchwytowa, mieszaczowa
Sposób montażu
podtynkowy
GŁOWICA DO BATERII
Rozmiar głowicy ceramicznej
35 mm
